Fundacje i opieka rodziną

Zaproszenia na ślub

Szukasz zaproszenia na ślub, które zachwyci i Ciebie i Twoich gości? Postaw na oryginalność w najlepszym wydaniu. Nasza firma oferuje atrakcyjne zaproszenia na ślub w atrakcyjnych wzorach i kolorach. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich motyw, który przekaże emocje związane z tym wyjątkowym dniem. W asortymencie posiadamy nie tylko zaproszenia weselne, ale również wiele innyhc artykułów związnych z tym wyjątkowym dniem. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy również szczególne projekty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Coach osobisty

Zwykło się uważać, że z pomocy psychologa korzystają tylko osoby, które mają problemy z własnym stanem emocjonalnym. Mateusz Grzesiak, coach osobisty i trener w swoim działaniu bazuje głównie na psychologii, dzięki czemu jest w stanie wydobyć z człowieka to co najlepsze. Pomaga wszystkim osobom, które poszukują zmian w swoim życiu.

prywatny detektyw

Masz podejrzenia co do swojego partnera? Chcesz coś sprawdzić? Prywatny detektyw z pewnością Ci w tym pomoże. W naszej ofercie znajduje się pełen wachlarz usług, które obejmują zdrady, sprawy rozwodowe, a także odzyskiwanie danych. Nasze doświadczenie pozwala nam także na szybką lokalizację podsłuchów w mieszkaniach czy biurach.

Wynajem samochodu do ślubu

Państwo Młodzi mogą rozważyć wynajem samochodu do ślubu od naszej firmy. Dysponujemy pojazdami eleganckimi, w klimacie retro, a także typami sportowymi, np. Jaguarem XK R. Zapewniamy pojazd w doskonałym stanie technicznym. Jest on do dyspozycji Państwa Młodych przez cały dzień i pomieści kierowcę, Parę Młodą oraz świadków.

Zapisz się do newslettera