Księgowość i rachunkowość

Badanie satysfakcji klientów

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od przeszło dwunastu lat i od samego początku specjalizujemy się w takich usługach jak badanie satysfakcji klientów, weryfikacja kontrahentów i tym podobne. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w tym zakresie, naszą firmę stanowi zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Tanie biuro rachunkowe Warszawa

To właśnie nasze tanie biuro rachunkowe w Warszawie jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne doradztwo oraz fachowe wypełnianie każdego zlecenia. Postaw już dziś na korzystne rozwiązania - wybierz nasze tanie biuro rachunkowe. Serdecznie zapraszamy!

Prawnik upadłość konsumencka

Choć umorzenie długów na pozór wydaje się czymś niewyobrażalnym, istnieją realne instrumenty, które przy niezawinionym bankructwie pozwalają na wybrnięcie z sytuacji. Mało osób wie, na czym polega upadłość konsumencka osoby fizycznej, więc w firmie Zimmerman i Wspólnicy świadczymy usługi prawnicze właśnie w tym zakresie.

Biuro księgowe Bydgoszcz

To właśnie nasze biuro księgowe w Bydgoszczy jest najlepsze! Potwierdzają to zdobyte przez nas certyfikaty jakości oraz zadowolenie wszystkich klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów. Zależy nam na ich pełnym zadowoleniu! Więc jeśli Ty również szukasz zaufanej firmy, świadczącej swoje usługi rachunkowe w sposób profesjonalny, rzetelny oraz tani - trafiłeś na idealną ofertę. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

tłumaczenia instrukcji technicznych

Serdecznie polecamy nasze wysokiej jakości tłumaczenia techniczne, które z pewnością spełnią wszystkie wymogi formalne stawiane tego typu przedładom obcojęzycznym. W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy wykonują translacji instrukcji i nie tylko na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania!

Opłaty za wodę

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem dla przedsiębiorstw, których działalność związana jest z usługami na przykład kanalizacyjnymi. Zajmujemy się między innymi przygotowywaniem wniosków i podań, których tematem są opłaty za wodę, a także weryfikacją sporządzonych już dokumentów i wniosków taryfowych.

ubezpieczenie zdrowia

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług, takich jak ubezpieczenie zdrowia. Płacenie składek odbywa się cyklicznie w ściśle wyznaczonych terminach. W przypadku wystąpienia zdarzenia określonego w podpisanej dokumentacji, jest ono wypłacane w stopniu i wysokości wskazanej w zawartej umowie.

Wyposażenie warsztatów samochodowych

W naszej firmie sprzedajemy nowe i używane wyposażenie warsztatów samochodowych - lakierniczych oraz naprawczych. Dzięki tym urządzeniom diagnostyka oraz reperowanie pojazdów osobowych stanie się szybsze i wygodniejsze. Mechanicy będą pracować wydajniej i z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy przystępne ceny.

zakup spółki

Dla wielu początkujących inwestorów może to być trudne. Dlatego z pomocą przychodzimy my, wyjaśniając krok po kroku przebieg transakcji. Jak wygląda zakup spółki? Na początku należy przygotować dokumentację. Następnie udać się do notariusza w celu podpisania umowy, którą potem przesyła się nam. Po podpisaniu jej przez zbywcę, inwestor staje się właścicielem. Na koniec należy zaktualizować dokumentację.

skup monet Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej renomowanej firmy, której specjalnością jest skup monet. Nasz kantor znajduje się w Bydgoszczy, gdzie wykupujemy pieniądze złote, srebrne, kolekcjonerskie, obiegowe, okolicznościowe, banknoty, a także złoto i srebro. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom nie tylko sprawiedliwą wycenę, ale także satysfakcję z każdej przeprowadzonej transakcji.

Pomoc w otwarciu JDG Kraków

Zastanawiasz się nad otwarciem swojej firmy? Pomoc w otwarciu JDG w Krakowie to gwarancja kompetentnych usług prawnych i biznesowych niezbędnych do założenia i zarejestrowania Twojej działalności gospodarczej. Dajemy Ci pewność, że unikniesz zawiłości formalnych i zyskasz więcej czasu na skupienie się na wymyślaniu genialnych pomysłów biznesowych. Z nami założysz firmę szybko, bezproblemowo, a przede wszystkim zgodnie z prawem.

biuro rachunkowe Komorniki

Szukasz zaufanego partnera w skomplikowanym świecie finansów? Nasze biuro rachunkowe Komorniki to prawdziwy atut dla Twojej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową, zdobywaną przez lata praktyki. Od wielu lat wspieramy firmy na ich drodze do sukcesu, pomagając rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy związane z finansami. Profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta - to nasze główne atuty. Przekonaj się o tym już dziś i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci skupić się na tym, co w biznesie najważniejsze. Twoje zadowolenie to nasz cel.

Zapisz się do newslettera