Księgowość i rachunkowość

Tax advisor

Obciążenia fiskalne są ponoszone przez każdego przedsiębiorcę. Często wielu z nich, szczególnie tych z małego sektora zwraca uwagę, na fakt, iż są one zbyt duże. WTS Saja to tax advisor, doradca podatkowy, który pomoże Państwu w optymalizacji tych kosztów. Gwarantujemy, że zaproponowane przez nas działania są w pełni zgodne z lokalnym ustawodawstwem.

tanie biuro rachunkowe warszawa

Każda firma musi zatrudniać księgową, której zadaniem jest kontrolowanie finansów firmy, rozliczanie umów z pracownikami i sprawdzanie czy sprawy finansowe firmy się zgadzają. Trzeba mieć specjalne kwalifikacje jakie ma np. biuro rachunkowe w centrum. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób świadczy usługi księgowe. Coraz częściej w dużych miastach otwierane są biura rachunkowe z prawdziwego zdarzenia. Dlatego też coraz więcej firm zamiast zatrudniać własnego księgowego, decyduję się zlecić usługę specjalistom z biura rachunkowego. My polecamy Abicus Sp. z o.o.. Zapraszamy na ich stronę.

Badanie satysfakcji klientów

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od przeszło dwunastu lat i od samego początku specjalizujemy się w takich usługach jak badanie satysfakcji klientów, weryfikacja kontrahentów i tym podobne. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w tym zakresie, naszą firmę stanowi zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Tanie biuro rachunkowe Warszawa

To właśnie nasze tanie biuro rachunkowe w Warszawie jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne doradztwo oraz fachowe wypełnianie każdego zlecenia. Postaw już dziś na korzystne rozwiązania - wybierz nasze tanie biuro rachunkowe. Serdecznie zapraszamy!

Sprzedaż złota Wrocław

Zapraszamy do naszego kantoru i lombardu, który funkcjonuje także jako skup szlachetnych kruszców. Zajmujemy się też sprzedażą złota. Naszą siedzibę znajdą Państwo we Wrocławiu. Gwarantujemy atrakcyjne warunki i wymianę walut na bardzo korzystnych kursach. Jako lombard proponujemy naprawdę niskie odsetki. Przyjmujemy pod zastaw brylanty i diamenty. Zapraszamy - na pewno się dogadamy i wynegocjujemy warunki, które będą odpowiadały zarówno naszej firmie, jak i Państwu. Wystarczy przyjść i się przekonać.

Sprzęt do mycia okien

W sklepie z artykułami do uzdatniania wody i skutecznego sprzątania znajdziecie Państwo również niezawodny sprzęt do mycia okien. Zaawansowana technicznie myjka ze specjalnym wysięgnikiem pozwala skutecznie dotrzeć nawet do trudno dostępnych powierzchni i zakątków. To rada na wysoko i nietypowo zlokalizowane szyby.

Prawnik upadłość konsumencka

Choć umorzenie długów na pozór wydaje się czymś niewyobrażalnym, istnieją realne instrumenty, które przy niezawinionym bankructwie pozwalają na wybrnięcie z sytuacji. Mało osób wie, na czym polega upadłość konsumencka osoby fizycznej, więc w firmie Zimmerman i Wspólnicy świadczymy usługi prawnicze właśnie w tym zakresie.

Audyty podatkowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego, które działa na polskim rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat. Kancelaria Doradztwa Podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska w ramach swoich usług proponuje doradztwo, audyty finansowe, a także kompleksowe usługi rachunkowe. Wśród ich pracowników są ludzie wykształceni oraz doświadczeni, doskonale znający świat finansów. Posiadają kilkudziesięciu stałych klientów, którzy są zadowoleni z ich usług. Zdobyli sobie ich zaufanie. Skorzystaj z ich profesjonalnej, a jednocześnie dyskretnej pomocy.

Zapisz się do newslettera