Księgowość i rachunkowość

Ubezpieczenie konia

Boisz się, że awaria maszyn, ciągnikó czy klęska nieurodzaju doprowadzi twoje gospodarstwo do finansowej ruiny? Zgłoś się do specjalistów z firmy DG Broker, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą w Twojej sytuacji polisę. Jesteśmy w stanie zorganizować ubezpieczenie konia wyścigowego czy hodowlanego, trzody chlewnej, upraw czy maszyn rolniczych. Zadbamy także o ochronę rolnika z tytułu odpowiedzialności cywilnej bądź zabezpieczenie różnego rodzaju mienia ruchomego, wchodzącego w skład danego gospodarstwa.

Archiwizacja dokumentów

Archiwizowanie dokumentacji i akt, przechowywanie dokumentów a także ich profesjonalne niszczenie oferuje nowoczesne archiwum w Krakowie. Jeśli szukasz archiwum, którego specjalnością jest bezpieczeństwo i profesjonalna archiwizacja dokumentów i akt, które im powierzysz skorzystaj z usług firmy Famma. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej na temat tego jak przechowywane są dokumenty w naszym archiwum. Zapraszamy również do naszej siedziby w Krakowie przy ulicy Kobierzyńskiej 23A. Zaoferujemy Państwu konkurencyjny cennik na nasze usługi.

Tax advisor

Obciążenia fiskalne są ponoszone przez każdego przedsiębiorcę. Często wielu z nich, szczególnie tych z małego sektora zwraca uwagę, na fakt, iż są one zbyt duże. WTS Saja to tax advisor, doradca podatkowy, który pomoże Państwu w optymalizacji tych kosztów. Gwarantujemy, że zaproponowane przez nas działania są w pełni zgodne z lokalnym ustawodawstwem.

tanie biuro rachunkowe warszawa

Każda firma musi zatrudniać księgową, której zadaniem jest kontrolowanie finansów firmy, rozliczanie umów z pracownikami i sprawdzanie czy sprawy finansowe firmy się zgadzają. Trzeba mieć specjalne kwalifikacje jakie ma np. biuro rachunkowe w centrum. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób świadczy usługi księgowe. Coraz częściej w dużych miastach otwierane są biura rachunkowe z prawdziwego zdarzenia. Dlatego też coraz więcej firm zamiast zatrudniać własnego księgowego, decyduję się zlecić usługę specjalistom z biura rachunkowego. My polecamy Abicus Sp. z o.o.. Zapraszamy na ich stronę.

Tłumaczenie stron internetowych

Jesteśmy całkowicie przekonani, iż zarówno zoptymalizowany czas realizacji zlecenia, jak również jego wysoka jakość to atuty, które pozwolą Państwu ze spokojem obdarzyć nas pełnym zaufaniem. Podejmujemy się nie tylko standardowych przekładów - także dokumentów technicznych. W ramach świadczonych przez nasze biuro usług mogą Państwo skorzystać także z tłumaczenia stron internetowych, co pozwoli przygotować witrynę pod kątem odwiedzin anglojęzycznych internautów. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to zwiększyć dynamikę rozwoju firmy.

Konica minolta bizhub

Jeśli pragniesz zainwestować w nowoczesny sprzęt biurowy, a także ten na szeroką skalę wykorzystywany w poligrafii, koniecznie odwiedź stronę internetową firmy Biurotech. Proponujemy urządzenia Konica Minolta. Bizhub jest idealnym rozwiązaniem dla każdego biura. Nie tylko jest prosty w obsłudze, ze względu na intuicyjny, kolorowy panel sterujący, ale też bardzo wydajny. Jest to kserokopiarka, która działa niemal błyskawicznie, z ogromną prędkością. Duży wybór znajdującego się asortymentu i korzystne ceny zachęcają do kupna.

Wirtualny adres

Rozwiń swoją działalność z naszym wsparciem. Dime Office oferuje wirtualny adres zlokalizowany w samym centrum Warszawy, Katowic lub Poznania, a także gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki której zyskasz nowe możliwości. Możesz liczyć na załatwienie wszelkich formalności, otrzymanie niezbędnych numerów REGON, KRS oraz NIP, rejestrację VAT i VAT-UE, opłacony podatek PCC, a także uniwersalną umowę czy spotkanie z notariuszem. Gwarantujemy możliwość korzystania z dodatkowych, atrakcyjnych pakietów.

Badanie satysfakcji klientów

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od przeszło dwunastu lat i od samego początku specjalizujemy się w takich usługach jak badanie satysfakcji klientów, weryfikacja kontrahentów i tym podobne. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w tym zakresie, naszą firmę stanowi zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

biura rachunkowe

Firma świadczy usługi związane z księgowością uproszczoną oraz pełną dla przedsiębiorców. Ponadto biura rachunkowe zajmują się prowadzeniem działów kard i płac, a także outsourcingiem. Wspierają klientów w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych, ewidencjonowaniu, tworzeniu akt pracowników oraz list płacowych.

Zapisz się do newslettera