Księgowość i rachunkowość

Ubezpieczenie konia

Boisz się, że awaria maszyn, ciągnikó czy klęska nieurodzaju doprowadzi twoje gospodarstwo do finansowej ruiny? Zgłoś się do specjalistów z firmy DG Broker, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą w Twojej sytuacji polisę. Jesteśmy w stanie zorganizować ubezpieczenie konia wyścigowego czy hodowlanego, trzody chlewnej, upraw czy maszyn rolniczych. Zadbamy także o ochronę rolnika z tytułu odpowiedzialności cywilnej bądź zabezpieczenie różnego rodzaju mienia ruchomego, wchodzącego w skład danego gospodarstwa.

Tax advisor

Obciążenia fiskalne są ponoszone przez każdego przedsiębiorcę. Często wielu z nich, szczególnie tych z małego sektora zwraca uwagę, na fakt, iż są one zbyt duże. WTS Saja to tax advisor, doradca podatkowy, który pomoże Państwu w optymalizacji tych kosztów. Gwarantujemy, że zaproponowane przez nas działania są w pełni zgodne z lokalnym ustawodawstwem.

tanie biuro rachunkowe warszawa

Każda firma musi zatrudniać księgową, której zadaniem jest kontrolowanie finansów firmy, rozliczanie umów z pracownikami i sprawdzanie czy sprawy finansowe firmy się zgadzają. Trzeba mieć specjalne kwalifikacje jakie ma np. biuro rachunkowe w centrum. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób świadczy usługi księgowe. Coraz częściej w dużych miastach otwierane są biura rachunkowe z prawdziwego zdarzenia. Dlatego też coraz więcej firm zamiast zatrudniać własnego księgowego, decyduję się zlecić usługę specjalistom z biura rachunkowego. My polecamy Abicus Sp. z o.o.. Zapraszamy na ich stronę.

Konica minolta bizhub

Jeśli pragniesz zainwestować w nowoczesny sprzęt biurowy, a także ten na szeroką skalę wykorzystywany w poligrafii, koniecznie odwiedź stronę internetową firmy Biurotech. Proponujemy urządzenia Konica Minolta. Bizhub jest idealnym rozwiązaniem dla każdego biura. Nie tylko jest prosty w obsłudze, ze względu na intuicyjny, kolorowy panel sterujący, ale też bardzo wydajny. Jest to kserokopiarka, która działa niemal błyskawicznie, z ogromną prędkością. Duży wybór znajdującego się asortymentu i korzystne ceny zachęcają do kupna.

Wirtualny adres

Rozwiń swoją działalność z naszym wsparciem. Dime Office oferuje wirtualny adres zlokalizowany w samym centrum Warszawy, Katowic lub Poznania, a także gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki której zyskasz nowe możliwości. Możesz liczyć na załatwienie wszelkich formalności, otrzymanie niezbędnych numerów REGON, KRS oraz NIP, rejestrację VAT i VAT-UE, opłacony podatek PCC, a także uniwersalną umowę czy spotkanie z notariuszem. Gwarantujemy możliwość korzystania z dodatkowych, atrakcyjnych pakietów.

Badanie satysfakcji klientów

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Swoją działalność prowadzimy już od przeszło dwunastu lat i od samego początku specjalizujemy się w takich usługach jak badanie satysfakcji klientów, weryfikacja kontrahentów i tym podobne. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie w tym zakresie, naszą firmę stanowi zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Badanie satysfakcji klientów to droga do sukcesu.

Zapisz się do newslettera