Kultura

Emisja głosu

Chcecie stale trenować swój wokal, tak by z każdym tygodniem był coraz lepszy i czystszy? W Szkole Wokalno Aktorskiej prowadzimy między innymi takie zajęcia jak emisja głosu, które pozwolą Wam na uwolnienie potencjału. Dobierzemy też dla Was oczywiście odpowiedni repertuar. Znajdziecie nas Państwo w Warszawie.

filmy z powietrza

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na świadczenie usług wideo. Oferujemy przede wszystkim filmy z powietrza. Tego typu realizacje to doskonała forma promocji miasta lub też dużego przedsiębiorstwa. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne, które Państwu oferujemy to wyjątkowe projekty pomagające zwiększyć skuteczność zaproszenia oraz frekwencję na weselu. Zapewniamy, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie zachwycenie zaproszonych gości jeszcze przed rozpoczęciem uroczystości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Internetowa galeria sztuki

Chcesz oglądać dzieła artystów, ale nie masz możliwości zrobić tego stacjonarnie? Internetowa galeria sztuki będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz kontemplować w każdym momencie obrazy Katarzyny Rymarz, Łukasz Zedlewskiego, Juliana Stańczaka czy innych postaci. Dodatkowo obrazy tu przedstawione możesz zakupić.

Zapisz się do newslettera