Lekarze i specjaliści

Badanie wzroku Warszawa

Jeśli zauważyli Państwo, że obraz przed Państwa oczami zaczyna się rozmazywać lub coraz ciężej jest się skupić na czytanym tekście, warto zgłosić się do specjalisty w klinice Ibis mieszczącej się w Warszawie. Konieczne może okazać się badanie wzroku. Zapewniamy, że to właśnie u nas uzyskają Państwo doskonała pomoc w zakresie odpowiedniej diagnozy.

Zestawy herbat na prezent

Nasz sklep internetowy oferuje między innymi kawy ziarniste, przyprawy oraz akcesoria do Yerba Mate. Polecamy również świetnie zestawy herbat na prezent. W wybranym komplecie mogą znajdować się na przykład napary owocowe, zielone, czarne oraz smakowe. Oferujemy również słoiczki upominkowe, które mogą służyć jako podziękowanie dla gości weselnych.

wanny wychwytowe

U nas znajdziesz najlepsze rozwiązania z zakresu nowoczesnej gospodarki magazynowej oraz transportu wewnątrzzakładowego. Oferowane przez nas urządzenia i akcesoria spełniają wszelkie niezbędne wymagania, są solidnie wykonane, wydajne i gotowe do pracy w każdym momencie. Polecamy między innymi wysokiej jakości wanny wychwytowe pozwalające na przechowywanie różnego rodzaju substancji chemicznych umieszczonych w butelkach, beczkach czy też puszka. Posiadamy szeroki wybór artykułów w różnych wielkościach oraz pojemnościach.

Producent drewniaków

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajduje się najlepsze obuwie medyczne na rynku. Proponujemy zarówno buty męskie, jak i damskie. Wszyscy lekarze, pielęgniarze i inni przedstawiciele służby zdrowa powinni się do nas zgłosić! Dbacie o zdrowie swoich pacjentów, jednak czas, abyście również zwrócili uwagę na siebie. Wybierzcie komfortowe buty, zapewniające wygodę nawet podczas wielogodzinnego chodzenia, czy stania. Takie buty zapewniają odpowiednie ułożenie stopy, a co za tym idzie - całej pozycji ciała.

nebulizator dla dzieci

Osobom cierpiącym na alergię lub przeziębienie, oferujemy nebulizator dla dzieci i dorosłych. W połączeniu z odpowiednio dobranymi olejkami leczniczymi, pomagają skutecznie udrożnić górne drogi oddechowe. Polecamy różne warianty tego typu produktów, dostosowane poszczególnych schorzeń pacjentów. Dlatego też w asortymencie znaleźć można między innymi nebulizatory, modele ultradźwiękowe lub profesjonalne. Każde urządzenie posiada dołączoną torbę, co umożliwia łatwe jego przenoszenie i korzystanie w każdych warunkach.

Termometr elektroniczny bezdotykowy

Każda osoba powinna mieć pod ręką precyzyjny termometr elektroniczny bezdotykowy, który pozwoli jej skutecznie zmierzyć temperaturę ciała. Jak to zrobić szybko i wygodnie? Z naszym urządzeniem zrobisz to bezproblemowo. Sprzęt oferowany przez sklep TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik sp.j. zmierzy ciepłotę ciała już w jedną sekundę! To dobry pomysł na udany prezent. Zapraszamy do zakupów.

Aparaty ortodontyczne Gdynia

Jeżeli u dziecka zostało stwierdzone skrzywienia zębów, można wykorzystywać różnorodne sposoby skorygowania problemu. Należą do nich aparaty ortodontyczne zakładane w Gabinecie dr n. med. Beata Kaiser - Ziorkiewicz w Gdyni. Polecamy różnorodne warianty: u młodszych pacjentów świetne rezultaty można uzyskać już zakładając te ruchome, na kilkanaście godzin na dobę. Przy głębokich zmianach lepiej jednak zainwestować w stałe, wymagające przestrzegania ścisłej higieny jamy ustnej. Przed dokonaniem decyzji, warto poradzić się lekarza.

Wiertła dentystyczne diamentowe

Jeśli szukacie profesjonalnego sprzętu medycznego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją urządzeń oraz narzędzi do gabinetów dentystycznych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wiertła dentystyczne diamentowe, niezbędne w każdym gabinecie stomatologicznym.

Opieka nad seniorem Łódź

Specjalizacją kompleksu jest troskliwa, całodobowa opieka nad seniorem w naszym domu w Łodzi. Zapewniamy komfortowe dwuosobowe lub trzyosobowe pokoje oraz stałą pomoc pielęgniarek, terapeutów i rehabilitantów. Oferujemy pobyty czasowe, dzienne, a także dwunastodniowy turnus rehabilitacyjny dla starszych osób, które chorowały na COVID-19.

Psycholog dziecięcy Ostrów Wielkopolski

Wczesny okres młodości nie jest tak łatwy, jakby się wszystkim wydawało. Nieprzepracowane zawczasu traumy i problemy potrafią rzutować na całe życie, dlatego warto uporać się z nim jak najszybciej. Psycholog dziecięcy w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi terapie dla nastolatków, stawia diagnozy autyzmu, ADHD i innych zaburzeń.

Siarka organiczna

Przedsiębiorstwo prowadzi sklep z suplementami diety. Siarka organiczna na pasożyty, alergeny oraz toksyny - pozwala ona na ochronę przed tymi zagrożeniami. Substancja pomaga także w produkcji kolagenu oraz wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Działa ona również wspomagająco podczas przyjmowania innych minerałów i witamin.

Męskie okulary przeciwsłoneczne

W naszej ofercie znajdziecie połączenie mody, wygody i funkcjonalności. W naszym asortymencie: damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne oraz modele unisex (markowe oprawki, m.in. Dolce Gabbana, Oakley, Vogue, Ray-Ban), a także soczewki kontaktowe: progresywne, kolorowe, toryczne, sferyczne. Nasze produkty to przede wszystkim bezpieczeństwo - szkła z filtrem chroniącym przed szkodliwym promieniowanie UV, polaryzacyjne modele (eliminują odblaski). Ponadto znajdziecie u nas akcesoria dla najmłodszych - Ray-Ban Junior.

Trabekulektomia

Trabekulektomia jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów przetokowych w leczeniu jaskry. Ma ona na celu trwale obniżenie ciśnienia wewnątrzgałkowego poprzez wytworzenie dodatkowej drogi odpływu płynu z komory przedniej oka do przestrzeni podspojówkowej, a następnie do żył i naczyń limfatycznych spojówki.

psychiatra Warszawa

W ramach naszej oferty, swoje profesjonalne usługi świadczy również psychiatra. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się nasz specjalistyczny gabinet lekarski. Proponujemy zawsze korzystne rozwiązania dla wszystkich pacjentów. Rozwiążemy każdy problem i pomożemy Tobie, bez względu na sytuację. Zapraszamy!

Urządzenia do dezynfekcji powietrza

Szukasz skutecznego rozwiązania na poprawę warunków w swoim domu, biurze czy placówce medycznej? Oferujemy zaawansowane technologicznie urządzenia do dezynfekcji powietrza, które zapewnią Ci czyste, świeże i zdrowe otoczenie. Dzięki naszej ofercie, możesz ochronić się i swoich bliskich przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową.

Sztuczna krew

Proponujemy szeroki wybór produktów, dzięki którym stworzysz efekt prawdziwych obrażeń na ciele. Sztuczna krew może być wykorzystywana zarówno do profesjonalnej, jak i hobbystycznej charakteryzacji na imprezy lub targi medyczne, podczas których potrzebne są przypadki pokazowe symulujące prawdziwe obrażenia.

ośrodek leczenia depresji cena

Koszt może różnić się w zależności od wielu czynników. Cena zależy od rodzaju centrum, oferowanych terapii, długości pobytu, lokalizacji oraz specjalizacji personelu. Każdy ośrodek leczenia depresji oferuje różne pakiety, które mogą obejmować indywidualne sesje terapeutyczne, grupowe zajęcia terapeutyczne, a także dodatkowe usługi, takie jak konsultacje psychiatryczne czy terapie komplementarne. Koszty mogą się różnić również w zależności od tego, czy jest finansowane prywatnie, przez ubezpieczenie zdrowotne czy inne źródła finansowania.

Zapisz się do newslettera