Prawnicy, usługi publiczne

Porady prawne

Aby skorzystać z usług prawników wystarczy podać swój adres e-mail, na który zostanie przysłana odpowiedź na nasze pytanie. Ponadto niektóre ze stron oferujących internetowe porady prawne gwarantują darmową wycenę porady. Polega to na tym, że osoba zainteresowana wysyła najpierw pytanie, z jakim chciałaby zwrócić się do prawnika i w ciągu kilku godzin dostaje informację, ile ta usługa będzie kosztowała. Gdyby okazało się, że usługa jest zbyt droga wówczas można wycofać się bez ponoszenia żadnych kosztów.

kancelarie notarialne Kraków

Aby sporządzić wszelkie niezbędne dokumenty i mieć pewność, że będą zgodne z polskim prawem, należy skontaktować się z notariuszami, którzy wiedzą, jak to zrobić. Takimi usługami zajmuje się krakowska Kancelaria Notarialna Paszkiewicz & Zeman. Można przyjść do ich siedziby w Krakowie w godzinach pracy lub umówić się na spotkanie.

Odszkodowanie Świdnica

Czujesz się poszkodowany? Poniosłeś stratę? Należy Ci się odszkodowanie, ale nie wiesz jak je pozyskać? Nasza kancelaria prawna pomaga Klientom w sprawach dotyczących pozyskiwania należności z tytuły poniesionych strat. Reprezentujemy naszych klientów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz Sądami. Działamy skutecznie, obsługujemy kompleksowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych postępowań, dlatego też mamy ogromną wiedzę, którą stale poszerzamy. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja ochrony Łódź

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami porządkowymi. Jako agencja ochrony oferujemy, głównie na terenie Łodzi, zabezpieczenie imprez masowych, projektowanie i montaż systemów bezpieczeństwa dla domów prywatnych, budynków przemysłowych i biurowców. Twojej własności strzec będą profesjonalni pracownicy i nowoczesny sprzęt.

Zapisz się do newslettera