Prawnicy, usługi publiczne

adwokat rodzinny wrocław

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też podmiotów z sektora prywatnego. Małgorzata Niemiec-Zorko w swojej kancelarii świadczy usługi prawne, przede wszystkim z takich dziedzin jak ustawodawstwo rodzinne (sprawy rozwodowe, władzy rodzicielskiej, alimentów oraz podziału majątku), a także gospodarczego i handlowego. Ponadto prowadzimy również procesy, które wchodzą w obręb przepisów kodeksu cywilnego oraz karnego. Zajmujemy się udzielaniem porad, a także reprezentujemy klientów przed sądem.

Porady prawne

Aby skorzystać z usług prawników wystarczy podać swój adres e-mail, na który zostanie przysłana odpowiedź na nasze pytanie. Ponadto niektóre ze stron oferujących internetowe porady prawne gwarantują darmową wycenę porady. Polega to na tym, że osoba zainteresowana wysyła najpierw pytanie, z jakim chciałaby zwrócić się do prawnika i w ciągu kilku godzin dostaje informację, ile ta usługa będzie kosztowała. Gdyby okazało się, że usługa jest zbyt droga wówczas można wycofać się bez ponoszenia żadnych kosztów.

kancelarie notarialne Kraków

Aby sporządzić wszelkie niezbędne dokumenty i mieć pewność, że będą zgodne z polskim prawem, należy skontaktować się z notariuszami, którzy wiedzą, jak to zrobić. Takimi usługami zajmuje się krakowska Kancelaria Notarialna Paszkiewicz & Zeman. Można przyjść do ich siedziby w Krakowie w godzinach pracy lub umówić się na spotkanie.

Zapisz się do newslettera