Prawnicy, usługi publiczne

kancelarie notarialne

Aby sporządzić wszelkie niezbędne dokumenty i mieć pewność, że będą zgodne z polskim prawem, należy skontaktować się z notariuszami, którzy wiedzą, jak to zrobić. Takimi usługami zajmuje się krakowska Kancelaria Notarialna Paszkiewicz & Zeman. Można przyjść do ich siedziby w Krakowie w godzinach pracy lub umówić się na spotkanie.

prawo rodzinne Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jakie świadczy dla klientów indywidualnych, a także licznych przedsiębiorstw nasz adwokat. Bydgoszcz natomiast stanowi miasto, w którym nasza kancelaria ma swoją siedzibę i gdzie możecie Państwo spotkać się z naszym specjalistą, który pomoże Państwu, udzieli specjalistycznych porad z zakresu różnych dziedzin prawa. Nasi adwokaci specjalizują się w obrębie prawa gospodarczego, karnego, cywilnego, administracyjnego, podatkowego, gdzie świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi.

Szkolenia prawne

Starasz się wyszukać adwokata bezkonkurencyjnego i sprawdzonego?! Zachęcamy do rzetelnego przejrzenia naszej oferty biznesowej, która gromadzi rozwiązania jak: obsługa prawna - prawo własności intelektualnej, obsługa prawna - prawo autorskie, obsługa z zakresu prawa gospodarki nieruchomościami i świadczenia w zakresie prawa spadkowego, a których próba ewidentnie sprosta oczekiwaniom. Polecamy szkolenia prawne dla firm, które cieszą się niebanalną popularnością.

krawiectwo Toruń

Nasza firma z Torunia oferuje szeroki zakres usług. Podstawą działalności jest pranie chemiczne i wodne odzieży, dywanów, wykładzin, a także czyszczenie skór oraz futer. Ale w ostatnim czasie postanowiliśmy rozszerzyć ofertę również o krawiectwo. Naprawiamy ubrania, wszywanymi zamki, przyszywamy guziki, wymieniamy podszewki. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia i niskie ceny.

Kancelaria prawna Częstochowa

Niezależnie od tego czy potrzebujesz doraźnej pomocy w danej sprawie, czy też szukasz partnera do długoterminowej współpracy - jesteśmy do usług. Dogodna lokalizacja naszego biura w Częstochowie gwarantuje komfortowy dojazd z każdej lokalizacji. Kancelaria Radców Prawnych A. Wójcik i Wspólnicy kieruje swoją ofertę do jednostek samorządu terytorialnego, spółek z udziałem kapitału państwowego, prywatnych podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. Sporządzamy opinie procesowe, a także reprezentujemy klientów.

Odszkodowanie za błędy medyczne

Świadczymy pomoc osobom poszkodowanym przez personel służby zdrowia. O odszkodowanie za błędy medyczne, takie jak niedopatrzenia lekarskie czy złe postawienie diagnozy, mogą ubiegać się zarówno pacjenci, jak i jego najbliższa rodzina w przypadku gdy doszło do jego śmierci. Spośród pomyłek lekarskich wyróżnia się cztery: diagnostyczne, terapeutyczne, techniczne oraz organizacyjne.

Zapisz się do newslettera