Prawnicy, usługi publiczne

kancelarie notarialne

Aby sporządzić wszelkie niezbędne dokumenty i mieć pewność, że będą zgodne z polskim prawem, należy skontaktować się z notariuszami, którzy wiedzą, jak to zrobić. Takimi usługami zajmuje się krakowska Kancelaria Notarialna Paszkiewicz & Zeman. Można przyjść do ich siedziby w Krakowie w godzinach pracy lub umówić się na spotkanie.

Agencja ochrony Łódź

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami porządkowymi. Jako agencja ochrony oferujemy, głównie na terenie Łodzi, zabezpieczenie imprez masowych, projektowanie i montaż systemów bezpieczeństwa dla domów prywatnych, budynków przemysłowych i biurowców. Twojej własności strzec będą profesjonalni pracownicy i nowoczesny sprzęt.

Windykacja długów

Podejmując się planowania konkretnych działań zawsze uprzedzamy je wnikliwą analizą.Dzięki przeprowadzonemu badaniu możemy nie tylko ocenić ryzyko, z jakim dana sytuacja się wiążę, ale również sięgnąć po właściwe dla niej kroki i narzędzia prawne - tak, by w możliwie jak najkrótszym czasie zapewnić naszym Klientom zwrot wierzytelności.Mamy całkowitą świadomość tego, z jak wieloma niezręcznymi sytuacjami wiąże się windykacja długów - niezależnie od tego,czy jest realizowana na szczeblu indywidualnym,czy też biznesowym.Pragniemy jednak, by nasze wsparcie oznaczało dla Państwa zwiększenie skuteczności działania oraz minimalizację kosztów z tym związanych.Chcemy mieć całkowitą pewność, że dzięki naszej aktywności odzyskają Państwo należności oraz zachowają płynność finansową przedsiębiorstwa.

Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Kancelaria Pireus zajmuje się dochodzeniem rekompensaty od zakładów ubezpieczeń. Zakres naszych usług to odszkodowanie za wypadek śmiertelny, komunikacyjny, w rolnictwie, przy pracy. Nasi prawnicy reprezentują Klientów także w przypadku ubiegania się o zwrot kosztów leczenia oraz oferują konsultacje i porady prawne.

Zapisz się do newslettera