Szkolenia, kursy dla dorosłych, rozwój kariery

Opiekunki osób starszych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cekal, która zajmuje się poszukiwaniem osób, które chętnie podjęłyby się pracy w charakterze opiekunki osób starszych oraz schorowanych w kraju lub też za naszą zachodnią granicą. Poszukują osób odznaczających się dużą dozą empatii o przyjaznym usposobieniu, ale jednocześnie potrafiących samemu zorganizować sobie czas. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece. Do zadań takie osoby należeć będzie przede wszystkim codzienna pomoc, robienie zakupów i wiele innych.

Szkolenia językowe Warszawa

Mając na uwadze Państwa różnorodne oczekiwania organizujemy szkolenia językowe, które podniosą Wasze kompetencje i ułatwią ubieganie się o pracę nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Dzięki nam otworzą się przez Tobą zupełnie nowe, bardzo ciekawe perspektywy. Nie czekaj aż będzie za późno. Już dziś wybierz szkolenia językowe i postaw na swoją lepszą przyszłość. Przekonaj się jak wiele możesz zmienić. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z bogatą widzą i doświadczeniem. Zapraszamy.

Biuro pracy Ukraina

Zajmujemy się rekrutacją pracowników zza wschodniej granicy do polskich firm. Jeśli masz braki kadrowe, nasze biuro pracy zapewni Ci kandydatów z Ukrainy. Pozyskujemy specjalistów dla największych korporacji międzynarodowych, także pracujących w zawodach niszowych. Ponadto, podejmiemy się naboru robotników fizycznych.

Zapisz się do newslettera