Szkolenia, kursy dla dorosłych, rozwój kariery

Opiekunki osób starszych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cekal, która zajmuje się poszukiwaniem osób, które chętnie podjęłyby się pracy w charakterze opiekunki osób starszych oraz schorowanych w kraju lub też za naszą zachodnią granicą. Poszukują osób odznaczających się dużą dozą empatii o przyjaznym usposobieniu, ale jednocześnie potrafiących samemu zorganizować sobie czas. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece. Do zadań takie osoby należeć będzie przede wszystkim codzienna pomoc, robienie zakupów i wiele innych.

Biuro pracy Ukraina

Zajmujemy się rekrutacją pracowników zza wschodniej granicy do polskich firm. Jeśli masz braki kadrowe, nasze biuro pracy zapewni Ci kandydatów z Ukrainy. Pozyskujemy specjalistów dla największych korporacji międzynarodowych, także pracujących w zawodach niszowych. Ponadto, podejmiemy się naboru robotników fizycznych.

polish for foreigners

Our school offers professional courses for residents and visitors from abroad who want to learn our language. Classes can also take place at your private home or in your office. We teach Polish for foreigners through factors like carefully planned syllabuses, progress assessments and methodological supervision.

Zapisz się do newslettera