Szkolenia, kursy dla dorosłych, rozwój kariery

Opiekunki osób starszych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cekal, która zajmuje się poszukiwaniem osób, które chętnie podjęłyby się pracy w charakterze opiekunki osób starszych oraz schorowanych w kraju lub też za naszą zachodnią granicą. Poszukują osób odznaczających się dużą dozą empatii o przyjaznym usposobieniu, ale jednocześnie potrafiących samemu zorganizować sobie czas. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece. Do zadań takie osoby należeć będzie przede wszystkim codzienna pomoc, robienie zakupów i wiele innych.

Szkolenia językowe Warszawa

Mając na uwadze Państwa różnorodne oczekiwania organizujemy szkolenia językowe, które podniosą Wasze kompetencje i ułatwią ubieganie się o pracę nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Dzięki nam otworzą się przez Tobą zupełnie nowe, bardzo ciekawe perspektywy. Nie czekaj aż będzie za późno. Już dziś wybierz szkolenia językowe i postaw na swoją lepszą przyszłość. Przekonaj się jak wiele możesz zmienić. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z bogatą widzą i doświadczeniem. Zapraszamy.

szkolenia językowe dla firm Warszawa

Jeżeli interesuje Cię profesjonalny kurs angielskiego, dla firmy podczas którego nauczyć się płynnie mówić oraz porozumiewać się w obcym języku, zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Polecamy zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów korzystających z innowacyjnych materiałów oraz metod, które dają znakomite efekty. Nasze zajęcia to także wspaniała, rodzinna atmosfera sprzyjająca efektywnej nauce w centrum Warszawy. Przekonaj się sam, skontaktuj się z nami i wybierz opcję dla siebie.

Zapisz się do newslettera