Usługi poligraficzne, Drukarnie, Ulotki

segregatory reklamowe

Nasza firma oferuje wyjątkowe segregatory firmowe reklamowe z nadrukiem w formacie A4. To z jednej strony tradycyjne segregatory, które spotkać można w każdej firmie. Jednak nasze segregatory wyróżniają się unikalnym designem, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarantujemy, że nasze segregatory firmowe z nadrukiem A4 będą ozdobą Twojego biura!

Tani druk Poznań

Poznań jest w pewnych dziedzinach aktywności bardzo dobrze rozwinięty a przykładem może tutaj być tani druk. Poznań jest stolicą Wielkopolski i to właśnie w tym mieście została zapoczątkowana ta działalność a następnie rozszerzyła się na pozostałe duże miasta w kraju. Dzisiaj takie rzeczy jak tani druk ulotek czy też druk teczek są już niemal standardem w naszym kraju podczas gdy w bogatszych regionach Unii Europejskiej nie mamy do czynienia z takimi rzeczami.

Drukarnia cyfrowa

Nasza drukarnia cyfrowa to miejsce, gdzie przygotujemy najlepsze materiały reklamowe, jakie sprawdzą się podczas prowadzonych działań promocyjnych czy marketingowych w Twojej firmie, stanowiąc idealne odzwierciedlenie wcześniej przygotowanego projektu, dzięki realnemu odwzorowaniu barw i ich nasycenia.

producent balonów reklamowych

Tworząc naszą firmę, mieliśmy na celu stworzenie produktów, które będą synonimem dobrej zabawy. Jako producent balonów reklamowych realizujemy zamówienia dla firm cateringowych, restauracji czy korporacji. Dodatkowym atutem naszych artykułów jest możliwość wykonania indywidualnego nadruku, którym może być chociażby logo przedsiębiorstwa, ciekawy napis czy grafika.

Kubek z własnym zdjęciem

Przedstawiamy Państwu oryginalny produkt, który może być świetnym gadżetem zarówno do domu, jak i do pracy. Decydując się na nasz kubek z własnym zdjęciem, zyskują Państwu praktyczny, a zarazem unikatowy przedmiot. Dzięki naszej stronie internetowej, w kilka chwil możliwe jest stworzenie dowolnego projektu.

Folia samoprzylepna reklamowa

Jesteśmy pracownią poligraficzną dostarczającą klientom materiały promocyjne. Wśród nich jest m.in. folia samoprzylepna reklamowa, która może ozdobić witrynę sklepu czy karoserię służbowego pojazdu. Nalepka jest wytrzymałym pokryta laminatem, który chroni przed ścieraniem czy opadami atmosferycznymi.

Etykiety samoprzylepne

Proponujemy naklejki firmowe drukowane na specjalnym papierze lub folii. Prezentowane etykiety samoprzylepne wyróżniają się intensywnymi, trwałymi odcieniami. Nadruki, które wykonujemy są również tworzone z dużą precyzją, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością. Dodatkowo istnieje opcja zafoliowania naklejek papierowych.

Zapisz się do newslettera