Zabawy wieczorowe, taneczne lub wydarzenia

Zaproszenia na urodziny

Już za kilka dni będziecie starsi o kolejny rok i postanowiliście, że tym razem spędzicie ten dzień z możliwie dużą ilością bliskich Wam osób? Zaproszenia na urodziny, jakie oferujemy Państwu w ofercie Vision-Art, z pewnością dostarczą im wszystkim wiele radości i zachęcą do tego, by odwiedzić Was w tym ważnym dniu.

striptizer na wieczór panieński

Czy wyobrażasz sobie wieczór kawalerski bez tańca erotycznego? Czy wyobrażasz sobie pożegnanie z kawalerskim życiem bez wspólnej imprezy z najbliższymi przyjaciółmi, w oprawie fantastycznego spektaklu wzbogaconego obecnością naszych tancerek? My też nie! Dlatego też zachęcamy serdecznie do przygotowania tego niezwykłego wydarzenia wraz z naszym udziałem. Jesteśmy w stanie zaprezentować zarówno spektakl tematyczny - przygotowany zgodnie z życzeniem Klienta, jak również autorski - dla tych, którym zabrakło pomysłu na realizację.

DJ na wesele Kraków

Dużo zależy od właściwego prowadzenia imprezy. Dobry wodzirej na wesele bądź event potrafi zainteresować Gości wydarzeniami, zachęcić do brania udziału w atrakcjach i utrzymać ogólny doby poziom zabawy. Proponujemy usługi doświadczonych w tym fachu specjalistów, którzy brali udział już w wielu wydarzeniach, wieńcząc każde sukcesem.

Instrukcja stanowiskowa

Nasza firma oferuje tworzenie dokumentu bezpieczeństwa pracy jakim jest instrukcja stanowiskowa. Jest to ważny element pracy. Pracownik na jego podstawie zapoznaje się z zasadami postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnych. Dzięki procedurom postępowania, które znajdują się w dokumencie możliwe jest zredukowanie wystąpienia zagrożenia.

Zapisz się do newslettera