Zabawy wieczorowe, taneczne lub wydarzenia

Zaproszenia na urodziny

Już za kilka dni będziecie starsi o kolejny rok i postanowiliście, że tym razem spędzicie ten dzień z możliwie dużą ilością bliskich Wam osób? Zaproszenia na urodziny, jakie oferujemy Państwu w ofercie Vision-Art, z pewnością dostarczą im wszystkim wiele radości i zachęcą do tego, by odwiedzić Was w tym ważnym dniu.

Striptizer

Czy wyobrażasz sobie wieczór kawalerski bez tańca erotycznego? Czy wyobrażasz sobie pożegnanie z kawalerskim życiem bez wspólnej imprezy z najbliższymi przyjaciółmi, w oprawie fantastycznego spektaklu wzbogaconego obecnością naszych tancerek? My też nie! Dlatego też zachęcamy serdecznie do przygotowania tego niezwykłego wydarzenia wraz z naszym udziałem. Jesteśmy w stanie zaprezentować zarówno spektakl tematyczny - przygotowany zgodnie z życzeniem Klienta, jak również autorski - dla tych, którym zabrakło pomysłu na realizację.

Instrukcja stanowiskowa

Nasza firma oferuje tworzenie dokumentu bezpieczeństwa pracy jakim jest instrukcja stanowiskowa. Jest to ważny element pracy. Pracownik na jego podstawie zapoznaje się z zasadami postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnych. Dzięki procedurom postępowania, które znajdują się w dokumencie możliwe jest zredukowanie wystąpienia zagrożenia.

organizacja imprez plenerowych

Jedną z wielu usług naszej firmy jest profesjonalna organizacja imprez plenerowych. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełnym zakresem naszych działań, gdyż sama główna oferta nie opisuje ogromu naszej pracy dla Państwa. Na stronie www, którą prezentujemy, znają Państwo opisy przykładowych eventów i dane kontaktowe. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera