Zabawy wieczorowe, taneczne lub wydarzenia

Zaproszenia na urodziny

Już za kilka dni będziecie starsi o kolejny rok i postanowiliście, że tym razem spędzicie ten dzień z możliwie dużą ilością bliskich Wam osób? Zaproszenia na urodziny, jakie oferujemy Państwu w ofercie Vision-Art, z pewnością dostarczą im wszystkim wiele radości i zachęcą do tego, by odwiedzić Was w tym ważnym dniu.

Instrukcja stanowiskowa

Nasza firma oferuje tworzenie dokumentu bezpieczeństwa pracy jakim jest instrukcja stanowiskowa. Jest to ważny element pracy. Pracownik na jego podstawie zapoznaje się z zasadami postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnych. Dzięki procedurom postępowania, które znajdują się w dokumencie możliwe jest zredukowanie wystąpienia zagrożenia.

organizacja imprez plenerowych

Jedną z wielu usług naszej firmy jest profesjonalna organizacja imprez plenerowych. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełnym zakresem naszych działań, gdyż sama główna oferta nie opisuje ogromu naszej pracy dla Państwa. Na stronie www, którą prezentujemy, znają Państwo opisy przykładowych eventów i dane kontaktowe. Zapraszamy!

Imprezy firmowe VR

Wirtualna rzeczywistość to możliwość zapewnienia nowoczesnej rozrywki. Imprezy firmowe z VR takie jak piknik rodzinny czy integracja to sposób na odreagowanie stresów. Stanowi przyciągającą atrakcję zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Ponadto, posiadamy dużą ilość aplikacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do konkretnej tematyki czy motywu przewodniego spotkania.

Klocki LEGO

Odpowiednio dobrane zabawki zapewnią Twoim dzieciom frajdę, jednocześnie rozwijając ich kreatywność i zdolności analityczne. Nasz salon oferuje klocki LEGO, które zapewnią frajdę nie tylko maluchom, ale również ich rodzicom. Prowadzimy też specjalny plac zabaw oraz organizujemy przyjęcia urodzinowe, podczas których zaproszeni goście mogą budować skomplikowane konstrukcje z nowych i używanych zestawów - również tych, które uznawane są za unikatowe.

Zapisz się do newslettera